Hakkımızda

Alista Sigorta Ltd. Şti. olarak yaklaşık 20 yıldır sigorta sektöründe sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyuyoruz. 

Sektör içerisinde 20 yılı aşkın bilgi ve tecrübe ile Kayseri ilinde şimdiye kadar yaşanmış hasarları 7 ile 14 gün içerisinde ödeyerek sizlere en hızlı ve kesintisiz hizmeti sunduğumuzu büyük bir sevinç ile belirtmek isteriz.

Sigorta hizmetinde en önemli konulardan biri hasar sonucu en hızlı ve kesintisiz hizmeti alabilmektir. En hassas konularımızdan biri olan hızlı ve kesintisiz hizmet anlayışımız ile sizlerin her anınızda yanınızda oluyoruz.

Türkiye'de sektörün öncüsü 10 büyük sigorta şirketinden aldığımız güçle sizlere hizmet etmenin mutluluğunu duymaktayız.

Profesyonel sigortacılık hizmetini, uzman kadromuzla ihtiyaçlarınızı analiz ederek, en hızlı şekilde ve kaliteli hizmet politikamız doğrultusunda sizlere sunuyoruz.

Geçen zaman boyunca sizlerin memnuniyeti ve zaman kaybı yaşamadan en güncel hizmeti almanız için çalıştık ve aynı hassasiyet ile hareket etmeye devam ediyoruz.

Her türlü sigorta konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip şirketimiz sizlerin her zaman yanınızdadır. 27 mayıs Belediye Durmaz İş Merkezinde olan ofisimize her zaman bekler birer kahve içerken tanışmak ve görüşmek için her daim yerimize bekleriz. 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ